Agenda Sint-Martinus

 

JVR-20190421-114412-00059.jpg

Paasviering met kindernevendienst

Niet alleen met de zon buiten maar ook met de zon in het hart kwamen heel wat jonge gezinnen naar de paasviering van 11.00 u. De kerk was versierd met mooie gele bloemen. De eerstecommunicantjes en de vormelingen waren extra uitgenodigd. Sommige kinderen hadden een mooie papieren paasei bij zich. De paaskaars die de avond voordien tijdens de paaswake in de kerk van Kontich-Kazerne was gewijd werd plechtig door pastoor Jos en vijf misdienaars de kerk binnengedragen.

Na het welkom vroeg pastoor Jos aan de kinderen van 4 jaar tot en met 10 jaar om naar de weekkapel te gaan. Hier zorgden Liesbeth en Ruben voor een aangepaste kindernevendienst. Aandachtig luisterden de kindjes naar een verhaal rond Pasen waarna ook zij enkele paaseieren knutselden die nadien tijdens de offergaven aan de krulwilg werden gehangen. Het Martinuskoor onder leiding van André zorgde voor stemmige muziek. 

Op het einde van de viering vlogen er plots kleine paaseitjes van achter het koor naar de misdienaars. Ook dit jaar waren de paasklokken onze kerk niet voorbijgevlogen zodat de kinderen na de viering een paasei mochten komen halen bij onze pastoor. Bij het buitengaan werden er ons dankzij onze pastoor nog heerlijke kleine chocolade eitjes aangeboden. Het was een mooie verzorgde paasviering.

Dankjewel aan iedereen die voor of achter de schermen hiertoe bijgedragen heeft!

P.F.

Alle foto's kan je hier vinden.

kontich sint martinus LR

Nieuws Sint-Martinus

OpenKerkendag

18-05-2019 - Nieuws Sint-Martinus - Jan Van Riet

OpenKerkendag in Sint-Martinus op zaterdag 1 juni. In het weekend van 1 en 2 juni is het OpenKerkendag in ons land en ook daarbuiten. Ook onze parochie neemt hieraan deel, maar...

lees verder

Vormselviering

12-05-2019 - Nieuws Sint-Martinus - Jan Van Riet

Vormselviering Alle foto's kan je hier vinden. Zaterdag 11 mei, schitterend weer ondanks de slechte weersvoorspellingen en 22 jonge mensen van de Sint-Michaëlparochie uit Waarloos samen met 48 jongeren van de Sint-Martinusparochie...

lees verder

Bart Paepen ontmoet ouders vormelingen

29-04-2019 - Nieuws Sint-Martinus - Jan Van Riet

Bart Paepen: verbeelding is belangrijker dan verstand Verstand heb je niet nodig om te geloven, verbeelding daarentegen wel. Dat was de centrale boodschap van bisschoppelijk vicaris Bart Paepen voor de ouders...

lees verder

Paasviering met kindernevendienst

23-04-2019 - Nieuws Sint-Martinus - Jan Van Riet

  Paasviering met kindernevendienst Niet alleen met de zon buiten maar ook met de zon in het hart kwamen heel wat jonge gezinnen naar de paasviering van 11.00 u. De kerk was...

lees verder

Vormelingen bezoeken abdij van Averbode

02-04-2019 - Nieuws Sint-Martinus - Jan Van Riet

Zaterdag 30 maart zochten de vormelingen van de Sint-Martinusparochie de stilte op in de abdij van Averbode, bij de paters Norbertijnen. We verzamelden onder een stralende zon op het plein...

lees verder

Free Joomla! template by Age Themes