Agenda Sint-Martinus

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kennismaking met woord en communieviering

Alle foto's kan je hier vinden.

Zaterdag 25 januari kwamen de vormelingen ’s namiddags samen rond de ‘zeven werken van barmhartigheid’. Via hun engagement als ziekenbezoeker, medewerker aan de actie voor Venezuela of als misdienaar ontdekten ze dat ze zelf ook al actief meedoen aan die werken van barmhartigheid. Ze leerden daarna het onderscheid te maken tussen een eucharistieviering en een woord- en communieviering. Voor deze jongeren was het de eerste keer dat ze in onze kerk kennis zouden maken met een woord- en communieviering. Na de zangrepetitie onder de deskundige leiding van Koen deden ze actief mee tijdens de mooie hartelijke viering.

Na de welkom door gebedsleider Gerd De Hert mochten ze allemaal een kaarsje aanbrengen voor het altaar. Dit kaarsje was een teken van het licht dat zij met hun doopsel ontvangen hebben en dat ze door hun vormsel mee verder willen uitdragen. En zoals Gerd het zo mooi zei: “Ook wij worden geroepen om, naar Jezus’ voorbeeld zoals in de zeven werken van barmhartigheid, mensen voedsel aan te reiken en genezing en bevrijding te brengen”.

P.F.

kontich sint martinus LR

Nieuws Sint-Martinus

31 maart 2020
OLV van  troost
Nieuws Sint-Martinus Patricia Franken

Bezinning in onze kerk

Zaterdagmorgen, 10.00 u. Wie verwacht er nu in deze moeilijke coronatijd dat onze Sint-Martinuskerk af en toe open is? En toch … de deur staat open, een bord nodigt de mensen uit om binnen te komen. Heel stil komt de eerste kerkganger binnen. Mag het dan…

Vormseltocht in onze kerk

19 mrt 2020 23
F0412c12
Alle foto's kan je hier vinden. Het vormsel is een ankerpunt op onze levensweg. Zaterdag…

Kruisoplegging vormelingen

18 feb 2020 172
Kruisoplegging
Alle foto's kan je hier vinden. Zaterdag 15 februari hebben de vormelingen de ‘Gaven van…

Lichtmisviering

05 feb 2020 157
Lichtmisviering
Alle foto's kan je hier vinden. LICHTMISVIERING Zondag 2 februari waren de jonge gezinnen…

Nieuwjaarsreceptie

15 jan 2020 874
Nieuwjaarsreceptie
Alle foto's kan je hier vinden. Zondag 12 januari kwamen heel wat parochianen na de…

Free Joomla! template by Age Themes