Agenda Sint-Martinus

communiehoekje

Het communiehoekje in onze Sint-Martinuskerk: een bezoekje meer dan waard!

Zestien mei ll. zou de bekroning worden van een maandenlange voorbereiding op de eerste communie. Vijfenzeventig meisjes en jongens waren zeer degelijk voorbereid op dit heuglijke moment en keken er samen met velen naar uit. Helaas, helaas dat verdomde coronavirus verstoorde de laatste ingroeivieringen EN de feestelijke viering zelf. Toch hebben wij de kandidaat-eerstecommunicanten en hun familieleden niet vergeten. Sinds zaterdag 16 mei is er naast het altaar een communiehoekje opgebouwd met daarbij een aantal voorwerpen die de kinderen na de ingroeivieringen meekregen, o.a. een flesje doopwater, een mooi Jezusboek, een kaart met de tekst van het Onze Vader, een kaarsje, een vredesduifje, …

Alle meisjes en jongens kregen een uitnodiging in de bus om het communiehoekje eens te komen “bezoeken”. Wijzelf waren zaterdag en zondag ll. er getuige van dat verscheidene gezinnen op de uitnodiging zijn ingegaan. Sommige kandidaat-eerstecommunicanten hadden zelfs hun “communiekleren” aan. Het mooi ingerichte communiehoekje werd ook vaak gebruikt als achtergrond voor een mooie foto van de aanstaande communicant.

Ook de volgende weekends kan iedereen een bezoekje brengen aan de Sint-Martinuskerk en dit tussen 10 en half 12. Naast het communiehoekje hebben ook de vormelingen enkele mooie attributen uitgestald. En vermits het meimaand is, staat ook het prachtige Mariabeeld te pronken naast het altaar. Een bezoekje meer dan waard dus!

Alle foto's kan je hier vinden (klik hier).

kontich sint martinus LR

Nieuws Sint-Martinus

27 juni 2020
Hervatten vieringen 2
Nieuws Sint-Martinus Jan Van Riet

Opnieuw vieringen in onze parochies

Alle foto's kan je hier vinden. Het is er eindelijk van gekomen… Na maanden vol ongeduld wachten mag er opnieuw gevierd worden in onze kerken. Hoewel… uitvaarten hebben in die periode altijd gekund in onze Kontichse parochies, maar dan wel met inachtneming…

Meimaand - Mariamaand

12 mei 2020 372
Meimaand Mariamaand
Wie sinds begin mei onze kerk bezoekt voor een stil gebed of een korte bezinning kan dit…

Free Joomla! template by Age Themes