Agenda Sint-Martinus

communiehoekje

Het communiehoekje in onze Sint-Martinuskerk: een bezoekje meer dan waard!

Zestien mei ll. zou de bekroning worden van een maandenlange voorbereiding op de eerste communie. Vijfenzeventig meisjes en jongens waren zeer degelijk voorbereid op dit heuglijke moment en keken er samen met velen naar uit. Helaas, helaas dat verdomde coronavirus verstoorde de laatste ingroeivieringen EN de feestelijke viering zelf. Toch hebben wij de kandidaat-eerstecommunicanten en hun familieleden niet vergeten. Sinds zaterdag 16 mei is er naast het altaar een communiehoekje opgebouwd met daarbij een aantal voorwerpen die de kinderen na de ingroeivieringen meekregen, o.a. een flesje doopwater, een mooi Jezusboek, een kaart met de tekst van het Onze Vader, een kaarsje, een vredesduifje, …

Alle meisjes en jongens kregen een uitnodiging in de bus om het communiehoekje eens te komen “bezoeken”. Wijzelf waren zaterdag en zondag ll. er getuige van dat verscheidene gezinnen op de uitnodiging zijn ingegaan. Sommige kandidaat-eerstecommunicanten hadden zelfs hun “communiekleren” aan. Het mooi ingerichte communiehoekje werd ook vaak gebruikt als achtergrond voor een mooie foto van de aanstaande communicant.

Ook de volgende weekends kan iedereen een bezoekje brengen aan de Sint-Martinuskerk en dit tussen 10 en half 12. Naast het communiehoekje hebben ook de vormelingen enkele mooie attributen uitgestald. En vermits het meimaand is, staat ook het prachtige Mariabeeld te pronken naast het altaar. Een bezoekje meer dan waard dus!

Alle foto's kan je hier vinden (klik hier).

kontich sint martinus LR

Nieuws Sint-Martinus

02 juni 2020
Binnekant kerk
Nieuws Sint-Martinus Jan Van Riet

Open Kerkendag op 6 en 7 juni

Tijdens het "Open Kerkenweekend" is iedereen welkom in onze open en gastvrije Sint-Martinuskerk op zaterdag, 6 juni van 10.00 u. tot 14.00 u. en op zondag, 7 juni van 10.00 u. tot 14.00 u. mits het in acht nemen van de geldende gezondheidsinstructies. Samen…

Meimaand - Mariamaand

12 mei 2020 157
Meimaand Mariamaand
Wie sinds begin mei onze kerk bezoekt voor een stil gebed of een korte bezinning kan dit…

Bezinning in onze kerk

31 mrt 2020 205
OLV van  troost
Zaterdagmorgen, 10.00 u. Wie verwacht er nu in deze moeilijke coronatijd dat onze…

Vormseltocht in onze kerk

19 mrt 2020 295
F0412c12
Alle foto's kan je hier vinden. Het vormsel is een ankerpunt op onze levensweg. Zaterdag…

Free Joomla! template by Age Themes