Op deze pagina worden de priesters van de PE-Immanuel voorgesteld. U kan via deze pagina ook een afspraak maken met een priester.

       
  Aartselaar     

André Stuyck
Geboren te Mortsel op 18 mei 1940 en priester gewijd in de kathedraal te Antwerpen op 26 juni 1965.
Reeds 52 jaar in dienst van de parochiepastoraal van het Bisdom Antwerpen.
12 jaar in de St.-Antoniusparochie te Brasschaat
40 jaar in de St.-Leonardusparochie te Aartselaar en tevens een 20-tal jaren ook bekommerd voor de zielzorg in twee RVT’s:  Zonnetij en Zonnewende.
Als pastoor wil ik mij nog dienstbaar maken voor de gemeenschap (natuurlijk als 77 jarige).

Bereikbaarheid: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

       
   

Jos Kempenaers

Geboren op 12 november 1946 en priester gewijd op 27 juni 1971
Was onderpastoor in Berlaar St.-Pieter van 1971 tot 1978 en onderpastoor in Merksem St.-Franciscus van 1978 tot 1983.
Werd pastoor in Lint op 19 juni 1983, tevens pastoor in Waarloos in oktober 1995 en tevens pastoor in Kontich St-Martinus in 1997.

BereikbaarheidDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

       
  Eugeen VandePoel LR  

Eugeen Van de Poel

Geboren te Sint-Katelijne-Waver op 1 oktober 1933.
Priester gewijd in de kathedraal te Mechelen op 17 juli 1960.
Parochiedienst als onderpastoor te Booischot, Hoevenen en Sint Antonius- Zoersel, en daar ook 21 jaar pastoor.
Sinds 1998 meewerkend priester (nu nog voor weekeindvieringen) in de verschillende parochies van Kontich en Lint.

Bereikbaarheid: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

       
  Paul Cools LR  

Paul Cools

Geboren te Herentals op 2 augustus 1961
Priester gewijd op 28 juni 1987. Dr. in de theologie
Coördinator van het beleidsteam Immanuel, samen met Emiel Baeckelmans en Jos Miseur
Sedert 2002 actief in de Sint-Laurentiusparochie van Hove en deeltijds verbonden aan de lerarenopleiding secundair onderwijs
aan de Karel de Grote-Hogeschool (Antwerpen)

Bereikbaarheid: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

       
  Fons LR  

Alfons Heymans

missionaris van Afrika (Witte Pater)
Geboren te Sint-Amands a/d Schelde op 27 september 1933.
Priester gewijd te Ottawa (Canada) op 31 januari 1959.
1959-1961: studies aan “The LONDON school of Education”, 1961-1968: missionariswerk in Malawi, 1968-1975: regionale overste van de Missionarissen van Afrika in Malawi, 1976-1981: provinciale overste van de Missionarissen van Afrika in België, 1982-1987: redactie van “Wereldwijd”, 1987-2001: pastoor van Weert-Bornem, Liezele-Puurs en Kalfort-Puurs (Aartsbisdom), 2001-2007: meewerkend priester in de federatie Puurs, 2007: Aalmoezenier aan het Woonzorgcentrum “De Hazelaar” te Kontich.

Bereikbaarheid: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Free Joomla! template by Age Themes